2018.06.29.
Szerviz

A Csősz-Platán Cégcsoport a térség meghatározó szereplője autószerviz és értékesítésben Szabolcs megye három pontján. Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Üzleti filozófiánk 1990 óta továbbra sem változott:

„Többet nyújtani, mint amit az ügyfél elvár, s ezt napról napra meghaladni!„

Munkafelvevő

Elvárások:

Jó kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontú szemlélet
Jó kommunikációs készség, részletekre odafigyelés
Segítőkészség, együttműködési készség
Igényes, ápolt megjelenés
Műszaki alapismeretek
Alapfokú számítógépes ismeret
Minimum érettségi
„B.” kat. jogosítvány

Feladatok:
Szervizbe érkező ügyfelek járműveinek munkafelvétele
Szerviz árajánlatok készítése
Bejelentkezések felvétele és szaktanácsadás
Ügyfelek igényeinek felvétele és továbbítása
Ügyfélkezelés, munkakörhöz kapcsolódó értékesítés
Ügyfelek folyamatos tájékoztatása, ügyfélpanaszok kezelése
Szerviz időbeosztásának optimális alakítása, szervezése
Együttműködés az importőrrel, illetve a cég egyéb részlegeivel

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, márkaszervizben elsajátított tudás

Amit mi kínálunk:
Fejlődési lehetőség
Modern munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér
Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Platán Autóház Kft.
4400 Nyíregyháza
Rákóczi utca 60.
Telefonszám: +36 42 501-700