2018.06.29.
Szerviz

A Csősz-Platán Cégcsoport a térség meghatározó szereplője autószerviz és értékesítésben Szabolcs megye három pontján. Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Üzleti filozófiánk 1990 óta továbbra sem változott:

„Többet nyújtani, mint amit az ügyfél elvár, s ezt napról napra meghaladni!„

Karosszéria lakatos

Elvárások:

Precízség, szakmai elkötelezettség
Nyitott, megoldásra törekvő gondolkodásmód
Teljesítmény orientált szemléletmód
Részletekre való odafigyelés, önálló munkavégzés
Ügyfélközpontúság
Karosszéria lakatos szakmunkás bizonyítvány
Alapfokú számítógépes ismeret
B. kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Sérült gépjárművek karosszéria javítása
Karosszéria elemek és tartozékok felújítása, cseréje
Karosszéria alvázak, önhordó karosszériák húzató padon történő javítása
Felépítmények javítása
Műanyag, alumínium, ötvözött acél karosszériaelemek, alkatrészek javításával összefüggő tevékenységek végzése
Hegesztés (Co, pont, aluminium)

Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, márkaszervizben elsajátított tudás
Amit mi kínálunk:

Fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai tréningek
Modern munkakörnyezet
Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Platán Autóház Kft.
4400 Nyíregyháza
Rákóczi utca 60.
Telefonszám: +36 42 501-700