2018.06.29.
Szerviz

A Csősz-Platán Cégcsoport a térség meghatározó szereplője autószerviz és értékesítésben Szabolcs megye három pontján. Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Üzleti filozófiánk 1990 óta továbbra sem változott:

„Többet nyújtani, mint amit az ügyfél elvár, s ezt napról napra meghaladni!„

Autó fényező

Elvárások:

Precízség
Nyitott, megoldásra törekvő gondolkodásmód
Teljesítmény orientált szemléletmód
Felelősségvállalás, részletekre odafigyelés
Önálló munkavégzés, ügyfélközpontúság
Fényező szakmunkás bizonyítvány
Alapfokú számítógépes ismeret
„B.” kat. jogosítvány

Feladatok:
Fém alkatrészek festése az előírásoknak megfelelően
Az alkalmazott festékek kikeverése, viszkozitásuk beállítása
Az előírt rétegvastagsági követelmények betartása
Festési előírásokban foglaltak betartása
A munka-és védőeszközök szakszerű használata
Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, márkaszervizben elsajátított tudás

Amit mi kínálunk:

Fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai tréningek
Modern munkakörnyezet
Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Platán Autóház Kft.
4400 Nyíregyháza
Rákóczi utca 60.
Telefonszám: +36 42 501-700